fit4you

Fit4you Astaxanthin 60 tablet


KATEGORIE A FILTRE

Fit4you Astaxanthin 60 tablet


849,00  s DPH

SKLADEM


Bohaté na vitamíny a minerály
Bohaté na bílkoviny
Bohaté na energii
Doplněk výživy

Popis

ZÁKLADNÍ INFORMACE O PRODUKTU

Astaxanthin je jeden z nejsilnějších přírodních antioxidantů. Tato látka je známá svými antioxidačními vlastnostmi a má tmavě červenou barvu. V přírodě se astaxanthin vyskytuje v rostlinách, řasách a zabarví jejich na červeno-oranžovou barvu. Mořským organismem dává astaxantin purpurovou a načervenalou barvu. V současnosti je astaxantin jedním z nejslibnějších antioxidantů vhodných pro člověka. A to kvůli své antioxidační aktivitě mnohokrát větší než u jiných známých antioxidantů. Ve skutečnosti se ukázalo, že jeho schopnost bojovat s volnými radikály je 6000 krát vyšší než vitamin C, 550 krát vyšší než vitamín E a 40 krát vyšší než betakaroten. Fit4you astaxantin se extrahuje z jeho nejlepšího zdroje a to mořské mikro řasy Hematococcus Pluvialis.
Benefity pravidelného užívání Fit4you Astaxanthin:

Zlepšuje zdraví mozku
Byla zjištěna zvýšená tvorba nových mozkových buněk a vylepšená prostorová paměť u myší v jedné studii. Má neuroprotektivní (ochranný účinek na nervovou soustavu) vlastnosti a dokáže redukovat oxidační stres a zánět.

Chrání vaše srdce
Nejméně osm klinických studií prokázalo, že suplementace astaxanthinem může snížit markery zánětu a oxidační stres. Může chránit před aterosklerózou.

Udržuje pokožku zářící
Užívání astaxanthinu prokázalo příznivé účinky na vyhlazování vrásek, stařeckých skvrn, strukturu pokožky a vlhkost pokožky. Zmírňuje příznaky atopické dermatitidy.

Zmírňuje zánět a zlepšuje imunitu, bojuje proti zánětům a chronickým chorobám.
Výzkum ukazuje potenciální protirakovinné účinky v důsledku jeho antioxidační kapacity.

Zlepšuje vaše cvičení
Ukázalo se, že užíváním se zlepšuje vytrvalost a zabraňuje se svalovému rozkladu při cvičení. Byl značný vyšší výkon během testování kondice u cyklisty. Může zmírnit bolest kloubů vyvolanou cvičením.

Zvyšuje mužskou plodnost
Může zlepšit pohyb spermií a zlepšit jejich schopnost oplodnit vajíčka. Muži léčení astaxanthinem dosáhly vyšší hodnoty plodnosti v porovnání s placebo skupinou ve výzkumu.

Pomáhá chránit buňky sítnice před oxidačním poškozením.

Zlepšuje kognitivní funkce
Zvýšená kognitivní funkce v náhodném pořadí, kontrolovaná studie zahrnující 96 lidských jedinců.

DÁVKOVÁNÍ
Dospělí: 2 kapsle denně zapít vodou po hlavním jídle
Děti: 1 kapsle denně zapít vodou po hlavním jídle

Složení na denní dávku (2 kapsle)
Astaxanthin | 8mg
(z extraktu Haematococuccus pluvialis)
Dále obsahuje: slunečnicový olej, želatina, voda, glycerin, vitamín E (přírodní d-alfa tokoferol)

Název

Přejít nahoru