Popis

ZÁKLADNÍ INFORMACE O PRODUKTU

Olej z arktických mořských korýšů je považován za nejlepší a nejčistší zdroj omega-3 mastných kyselin a cholinu, které mají výrazný vliv na naše zdraví. Mořští korýši jsou sbírány v oblastech nedotčené antarktické přírody pod přísnými ekologickými normami ECO harvesting a MSC. Co odlišuje krilový olej od rybího oleje, je molekulární forma, na kterou jsou navázány omega-3 nenasycené mastné kyseliny. Pravidelný příjem těchto vzácných mastných kyselin je životně důležitý pro naše zdraví a správné fungování mozku. Západní způsob života a stravování vykazuje extrémně malý příjem a deficit omega-3 mastných kyselin, což má za následek různé zdravotní problémy a slabý mentální výkon.
Benefity pravidelného užívání Fit4you Superba2:
Podporují zdravé srdce, mozek a zrakovou funkci.
Fosfolipidy pomáhají při transportu omega-3 DHA přes hematoencefalickou bariéru. Omega-3 hrají klíčovou roli ve správné struktuře a funkci membrán mozkových buněk a nedostatečné hladiny mohou vést k negativním účinkům na fungování mozku. Krilový olej má příznivé účinky na zdraví srdce, například na snížení hladin triglyceridů nalačno, které jsou rizikovým faktorem srdečních chorob. Cholin, jakož i omega-3, které se nacházejí v krilovém oleji, spolupracují při udržování zdraví srdce. Přispívají ke snižování a udržování normálních hladin zánětu, triglyceridů v krvi a krevního tlaku.

Studie prokazují významné zlepšení hydratace a pružnosti pokožky, což má za efekt hladkost a měkkost pokožky.
Cholin a omega-3 jsou důležité pro udržení zdravé funkce jater a podporu správného metabolizmu tuků.
Játra jsou hlavním orgánem, který pomáhá regulovat hladinu živin v naší krvi. Ochrana před jejím poškozením je nezbytná pro dobré zdraví. Cholin je životně důležitý pro mnoho biologických funkcí (např. Struktura membrány, nervová signalizace, methylace reakce, transport lipidů atd.) Jeho nedostatek může vést k mastné játrech, poškození svalů, ateroskleróze.

Astaxanthin obsažený v krilovém oleji je vysoce účinný antioxidant. Pomáhá udržovat omega-3 nenasycené mastné kyseliny v krilovém oleji stabilní. V buňkách poskytuje ochranu před napadením volnými radikály a ukázalo se, že normalizuje oxidační stres u osob, jako jsou kuřáci nebo lidé s nadváhou.
Má množství zdravotních výhod, jako jsou protizánětlivé účinky a účinky na úlevu od bolesti, rychlejší regenerace po cvičení, ochrana pokožky před UV zářením, potlačuje projevy stárnutí, choroby jater, srdce, očí, kloubů a prostaty.
DÁVKOVÁNÍ
Dospělí: 2 kapsle denně zapít vodou po hlavním jídle

Děti: 1 kapsle denně zapít vodou po hlavním jídle
Složení na jednu dávku (2 kapsle)

Složení na jednu dávku  2 kapsle
100% olej z arktického mořského korýše 1000mg
z toho Omega 3 mastné kyseliny 220mg
EPA (kyselina eikosapentaenová) 120mg
DHA (kyselina dokosahexaenova) 55mg
Fosfolipidy 400mg
Astaxanthin 80mcg
Omega 9 80mg

Dalé obsahuje: želatinu, glycerol, vanilkové aroma
DHA přispívá ke správné činnosti mozku a zraku
EPA a DHA podporují optimální činnost srdce
(příznivý účinek se dosáhne při denním příjmu 250mg EPA a DHA)