fit4you

Kolagen kloubní výživa – tabletky


KATEGORIE A FILTRE

Kolagen kloubní výživa – tabletky


979,00  s DPH

SKLADEM


300 tabletek

✔️ Vyvíjený 3 roky odborníky z oblasti ortopedie a dermatologie

✔️Dostatek kolagenu na celý měsíc v jednom balení

✔️ Vyráběný pod nejpřísnějším potravinářským standardem IFS7

Pro koho Kolagen kloubní výživa je?

  • Pro lidi trpící bolestí kloubů
  • Pro profesionální sportovce a aktívní lidi

 

Účinky fit4you kolagenu

  • regenerace kloubů a tkání
  • zlepšení pleti a jeho protistárnoucí efekt
  • pevnější vlasy a nehty
  • zmírnění artritídy, osteoporózy
  • pomáhá na astma a mírní průběh autoimunitních onemocnění
  • pomáhá při alergiích a poruchách imunitního systému
  • posilňuje kosti

Description

Co je kolagen?

Kolagen  je bílkovina, která tvoří základní stavební hmotu pojivových tkání.

Kolagén je bielkovina, ktorá tvorí základnú stavebnú hmotu spojivových tkanív. Nachází se v kloubech, vlasech, nehtech, šlachách, vazivech, a dokonce i v očích nebo vnitřnostech. Je důležitý v buněčném mikroprostředí, kde se podílí na ukládání a uvolňování buněčných mediátorů.

Bohužel věkem jeho produkce klesá a navíc jeho nedostatek, poté způsobuje lámavost a křehkost kostí, oční a kožní problémy a může způsobovat i problémy s kardiovaskulárním systémem.

Proč je tedy fit4you Kolagen Kloubní výživa tak výjimečný?

Fit4you Kolagen Kloubní výživa obsahuje tělu vlastní přírodní složky té nejvyšší možné kvality. Jejich kombinaci jsme navrhli spolu s předními odborníky z oblasti zdravé výživy, ortopedie a dermatologie pro mnohonásobně silnější efekt.

Jako naprostou samozřejmost bereme nejvyšší kvalitu všech použitých prvků. Náš Kolegen je ale výjimečný právě svojí komplexností. Tím, že naše pilulky neobsahují pouze Kolagen, ale i další minerály a vitamíny, které jsme ve spolupráci s odborníky ve vyváženém poměru přidali do naší Kloubní výživy, zajistili jsme díky tomu maximální možnou vstřebatelnost a účinek pro vaše klouby, pleť, vlasy i nehty.

CO TEDY OBSAHUJE FIT4YOU KOLAGEN KLOUBNÍ VÝŽIVA?

VEPŘOVÝ HYDROLYZOVANÝ KOLAGÉN

Denní dávka Kloubní výživy obsahuje 4900mg vepřového kolagenu, což je zhruba množství, které naše tělo dokáže využít.

 

CHONDROITÍN SULFÁT

Je jednou z hlavních složek chrupavky. Má výjimečnou schopnost zadržovat vodu v chrupavce a tím zajišťuje její elasticitu a mechanické vlastnosti. V důsledku toho, je prostřednictvím suplementace hojení klobů výrazně zvýšeno.

Jeho účinek je po čase stejný jako u těžkých léčiv jako analgetik a nesteroidních antiflogistiek, ale nemá vedlejší účinky a působí delší dobu i po vysazení.

KYSELINA HYALURONOVÁ

Spolu s kolagenem je kyselina hyaluronová základním stavebním prvkem kůže. Jejím úkolem je hydratovat pokožku a vlasy. Díky tomu zpomaluje proces stárnutí pleti, působí antioxidačně a chrání ji před negativními vlivy. Kyselina hyaluronová zároveň napomáhá odstraňování odpadu v buňkách a naopak přispívá k tvorbě nových. Věkem se bohužel jeho produkce v těle snižuje, tak jako u kolagenu, proto se doporučuje ji pravidelně doplňovat.

MSM (PŘÍRODNÍ SÍRA)

MSM (metylsulfonylmetan) je zdrojem organické, biologicky nejlépe vstřebatelné formy síry. V našem těle působí tak, že zvláčňuje vnitřní vazivové a chrupavčité tkáně, které jsou následně pružnější a odolnější. Je to třetí nejhojnější minerál v lidském těle a silný antioxidant. Zmírňuje problémy s artritidou a astmatem. Je také účinný vůči chronickým bolestem, zánětům v těle, astmatu, parazitům, mírný průběh autoimunitních onemocnění.

VITAMÍNY A VÁPNÍK

Kromě toho fit4you kolagen KLOUBNÍ VÝŽIVA obsahuje také optimální množství vitamínu C, vitamínu D3 a vápníku, čímž se dosáhne viditelného a citelného efektu většinou po několika dnech užívání.

Složení Fit4You kolagen:
30 dávek (1 měsíční balení) 300 kapslí
1 dávka = 10 kapslí
Obsah jednotlivých složek na 1 dávku (5,6g)

Vepřový hydrolyzovaný kolagen 4900mg 4900mg
Chondroitin sulfát      400mg
MSM       100mg
Vápník      100mg     
Vitamín C 60mg
Kyselina Hyaluronová 0,8mg
Vitamín D3 1,25mcg

 

Title

Go to Top