Popis

ZÁKLADNÍ INFORMACE O PRODUKTU
Fit4you Collagen Complex je výživový doplněk, vícesložkový účinný prášek s ananasovou příchutí na podporu zdravé pokožky, vlasů, nehtů, kloubů, vazů a šlach. Komplex obsahuje vitamin C, který přispívá ke správné funkci pokožky, ke správné tvorbě kolagenu, ke správné funkci kostí a chrupavek. Přípravek obsahuje vysoce kvalitní vepřové kolagenové peptidy a unikátní kolagenové peptidy z membrán vaječných skořápek – klinicky testovaný Ovoderm®. Původ hydrolyzovaného vepřového kolagenu je Německo.
Benefity pravidelného užívání Fit4you Collagen Complex:

  1. Napomáhá procesu dělení a specializace buněk, je nezbytný pro udržení zdravých zubů a kostí (vápník).
  2. Přispívá k udržení správného fungování imunitního systému během intenzivní tělesné námahy a po ní, ke správné tvorbě kolagenu, funkcí krevních cév, kostí, chrupavek, pokožky, zubů a psychiky. Také přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem (vitamin C).
  3. Přispívá k udržení zdravých kostí, správného fungování svalů a zubů (vitamin D).
  4. Při 60 denním užívání studie prokázaly: zvýšení pružnosti pokožky obličeje o 25%, zlepšení pevnosti o 50%, pokles únavového účinku pokožky o 30%, zvýšení bariérové ​​funkce pokožky o 40%, zlepšení elasticity o 13%, zvýšení pevnosti o 66% , pokles únavového účinku pokožky o 36% (OvoDerm®).
  5. Podporuje zdraví kostí, kloubů a pojivových tkání, zvyšuje hydrataci a elasticitu pokožky, (Solugel® Collagen Premium Peptides).
  6. Blokuje záněty a zánětlivé procesy, zlepšuje propustnost buněčných membrán, snižuje hladinu volných radikálů (MSM Methylsulfonylmetán – organická síra).
  7. Má proti stárnoucí a omlazující účinek, obnovuje vlhkost a svěžest pokožky, podporuje výživu kostí, kloubů a svalů (Kyselina hyaluronová).
  8. Má protizánětlivý účinek, zlepšuje funkce a pohyblivost kloubů (Chondroitin sulfát).

Upozornění:
Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí překročit. Skladujte mimo dosah dětí, v suchu a temnu při teplotě 4 ° C až 25 ° C

Dávkovaní:
1x denně ¾ odměrky rozmíchat s 250ml vody.

Složení: vepřový peptidový kolagen 50%, Stevion, vápník, MSM-organická síra, kyselina citronová, glycin, chondroitin sulfát, Ovoderm® (peptidový kolagen z membrán skořápek) 3%, žluté barvivo – kurkumin, vitamín C (Acerola), kyselina hyaluronová, aroma- ananas 0,1%, protispékavá látka – oxid křemičitý, vitamin D3 (cholecalciferol).